Detaylı Ara

Aklınızda soru işaretleri mi var?

Sıkça Sorulan Sorular

Doktorum Kontrol Panel Soruları

Ana sayfada sağ üst köşede bulunan ‘Kayıt Ol’ butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ardından kontrol panelinizdeki sayfada yer alan profil ayarları bölümünden profil detay bilgilerinizi girebilirsiniz.

Ana sayfada Üye Girişi bölümündeki Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak e-mail adresinizi yazınız. Daha sonra e-mail adresinize gelecek olan onay maili ile şifrenizi sıfırlayarak yeni şifrenizi oluşturunuz. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, [email protected] adresine bildiriniz.

Adres, telefon, unvan ve diğer her türlü değişiklikleri Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde yer alan, Üyelik Bilgileri ya da İletişim Bilgileri kısmından güncelleyebilirsiniz.

Hesabım sayfanızda Randevular kısmında isteğiniz doğrultusunda gün ve saat aralıklarınızı belirleyebilirsiniz.Randevu aralıklarınızı belirledikten sonra otomatik olarak  profil sayfanızda aktif olacaktır.

Hesabım sayfanızda Randevularım bölümüne tıkladığınızda yeni randevu taleplerini, daha önce sizden alınmış olan randevuları görebilirsiniz. Ayrıca yeni randevu talebi olduğunda e-mail adresinize bilgilendirme maili gelecektir.

Sağlık bakanlığının yönetmeliğine göre doktor ile hastanın online bir şekilde görüşmesi yasaktır.Doktorum.com.tr sitesi olarak siz değerli üyemizi düşündüğümüz için online görüşme sitemiz üzerinde yer almamaktadır.

Doktorum Üyelik Paket Soruları

Doktorum.com.tr sistemine doktor yada hastane olarak kayıt olmak ücretsizdir.Sistemin özelliklerinden yararlanabilmek ücretlidir.

Paket ücretimiz aylık 250 tl (KDV dahil).Doktorum

  1. 1 Aylık ( 250 TL )
  2. 6 Aylık  ( 1500 TL )
  3. 12 Aylık  ( 3000 TL )

Paketler halinde sunulmaktadır.Ek olarak varolan  paketlerimiz kredi kartına 9 taksit olarak ödenebilmektedir.Paket satın alma ve yükseltme işlemini kontrol paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Deneme paketinizi kullandıktan hemen sonra isteğiniz doğrultusunda iade işlemini 14 gün içerisinde [email protected] veya bize ulaşın sayfasından bulunabilirsiniz.İade işleminiz hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Banka kartı yada kredi kartı ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Lakin oluşturulan profil ile işlemi yapan banka kartı yada kredi kart sahibinin isimleri tutması gerekmektedir.Aksi durumda şüpheli işlem olarak algılanacaktır.

Doktorum;  beş (3) iş günü içerisinde size ulaşarak hizmetinizin etkinleştirilmesini ve profesyonel üyeliğinizin devreye girmesini sağlayacaktır. Bu sırada işinize yarayacak pek çok detayı ve bilgiyi de sizinle paylaşacaktır.